masaz

MASAŻ KLASYCZNY - LECZNICZY (CZĘŚCIOWY /CAŁOŚCIOWY)

Masaż klasyczny zwany też szwedzkim polega na oddziaływaniu na zewnętrzne warstwy mięśni oraz tkanki miękkie. Zadaniem tego masażu jest zwiększenie przepływu tlenu we krwi i usuwanie toksyn z mięśni oraz poprawienie ich elastyczności. Zależnie od siły nacisku rozmaite techniki stosowane pojedynczo lub łącznie wywierają dobroczynny efekt na skórę, mięśnie, naczynia krwionośne, układ limfatyczny oraz układ nerwowy.

Stosowane w masażu klasycznym szybkie ruchy są na ogół stymulujące dla naszego organizmu, natomiast powolne wywierają efekt uspokajający i relaksujący.

Masaż klasyczny trwa od 30 minut w wersji podstawowej, gdzie masowane są wskazane partie ciała, przez 60 minut i 90 minut w wersji dla całego ciała.

MASAŻ RELAKSACYJNY (CZĘŚCIOWY/ CAŁOŚCIOWY)

Jest to masaż dla osób, które cenią sobie zdrowie i spokój we wszystkich obszarach swojego życia. Porywający, prawdziwie zmysłowy, oddziałujący zarówno na psychice jak i mentalne samopoczucie masaż na bazie specjalnie przygotowanego olejku aromatycznego.

Zmniejsza, znosi napięcie mięśniowo-nerwowe i psychiczne. Dzięki temu uzyskujemy efekt pełnego rozluźnienia i odprężenia. 

Masaż relaksacyjny trwa od 30 minut w wersji podstawowej, gdzie masowane są wskazane partie ciała, przez 60 minut i 90 minut w wersji dla całego ciała.

MASAŻ DLA PAR / DWOJGA

Zapraszamy na masaż dla par / dwojga  w jednym gabinecie na dwóch stołach. Można zaprosić partnera, koleżankę, przyjaciółkę, członka rodziny – jest to także wspaniała forma prezentu.

Do wyboru:

– masaż  relaksacyjny / klasyczny 

– masaż gorącymi kamieniami

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Podczas masażu kamieniami oprócz stosowania technik masażu ciała używamy gładkie, podgrzewane kamienie o różnych rozmiarach.  Ciepło kamieni relaksuje mięśnie, pobudza krążenie, likwiduje skutki stresu, a także wprowadza w stan głębokiego relaksu. 

Masaż gorącymi kamieniami jest wyjątkowo skutecznym i przyjemnym zabiegiem na ciało – doskonałym na prezent. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu relaksacyjnego, masażu limfatycznego i akupresury jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Drenaż limfatyczny jest formą masażu, który ma na celu stymulowanie i poprawienie krążenia płynów w układzie limfatycznym organizmu. Układ limfatyczny odprowadza nadmiar płynów z przestrzeni wokół tkanek i transportuje limfę do węzłów limfatycznych, które go filtrują i usuwają produkty przemiany materii, szkodliwe komórki, bakterie i toksyny.

Drenaż limfatyczny jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod walki z cellulitem. Jest całkowicie bezbolesny, delikatny i relaksujący, ma działanie oczyszczające. 

Polecany jest szczególnie osobom, u których występują obrzęki, będące wynikiem zastoju krwi i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych, likwiduje uczucie „ciężkich nóg”.

MASAŻ UJĘDRNIAJĄCY (ANTYCELLULITOWY)

Intensywny masaż, skupiający się głównie na skórze i tkance tłuszczowej, ud, bioder, pośladków. Pobudzający przepływ limfy, rozbijający tkankę tłuszczową, redukujący cellulit. Skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż bańką chińską jest odmianą terapii podciśnieniowej. Podstawę jej stanowi wytworzenie podciśnienia we wnętrzu bańki i zassanie skóry waz z  tkanką  podskórną  do jej wnętrza, co wpływa na ich  intensywne  przekrwienie, wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry, zmniejszenie  cellulitu oraz wygładzenie i ujędrnienie.

MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Jest to rodzaj masażu relaksująco-odżywczego. Stemple ziołowe to mieszanka ziół i nasion zamkniętych w bawełnianym materiale, a po podgrzaniu są aplikowane na ciało poprzez masaż. Intensywnie wydzielający się zapach oraz ciepło ze stempla sprawia, że ciało i umysł są zrelaksowane. 

 

Masaż stemplami eliminuje napięcie fizyczne, oczyszcza i pielęgnuje skórę, odżywia i uelastycznia skórę. Zalecany dla osób przemęczonych i zestresowanych.

MASAŻ LOMI LOMI NUI

Masaż Lomi Lomi nui, nazywany też masażem kochających rąk, dotykiem kocich łap jest oparty na naturalnych technikach pracy z ciałem, bliski swobodzie i prostocie płynącej z natury. Dla niektórych to spotkanie ze sobą, dla innych sesja pełnego odprężenia, dla innych odbudowa zdrowia. Wykonywany jest specjalnymi płynnymi technikami, przedramieniem, jest swoistym tańcem na ciele. Bardzo uważnym, delikatnym i mocnym jak istnieje potrzeba.

 

Masaż pochodzi z Hawajów, gdzie ponad tysiąc lat był praktykowany w świątyniach hawajskich celem “rozpuszczenia” napięć, utrzymania zdrowia i osiągnięcia wewnętrznego spokoju. Wykonywany był godzinami, tak by osoba odbierająca mogła rozpuścić wszystkie napięcia i troski. 

 

Lomi Lomi jest więc masażem, który przekazuje jedyne w swoim rodzaju uczucie zadowolenia i błogości, rozluźnienia i zadowolenia. . Szacunek okazywany osobie masowanej sprawia, że czuje się ona wyjątkowa. Wpływ tego masażu nie dotyczy tylko sfery fizycznej, ale i emocjonalnej. Masaż Lomi Lomii wyzwala pozytywne energie, które przyczyniają się do ponownego odkrycia przez pacjenta radości i chęci do życia, a ponadto wnosi w jego świadomość wiele światła i miłości do wszystkiego, co go otacza, a co za tym idzie, prowadzi do pokochania samego siebie. 

MASAŻ TWARZY

Zabieg, który nie tylko pielęgnuje naszą skórę, ale również pozwala nam się zrelaksować i odprężyć. Masaż twarzy ma na celu odmłodzenie skóry poprzez, jej dotlenienie, odżywienie oraz uelastycznienie.

WSZYSTKIE MASAŻE I ZABIEGI REHABILITACYJNE DOSTĘPNE SĄ W FORMIE KUPONU (ZAPROSZENIA) NA PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY

 

 

 

KUP KUPON PREZENTOWY >>