Laboratorium

Współpracujemy tylko z najbardziej profesjonalnymi firmami w Polsce. Jednym z naszych głównych partnerów jest laboratorium Techdent, dzięki któremu możemy Państwu świadczyć usługi na tak wysokim poziomie.

Centrum frezowania T-CAM

Przez wieki rozwijano różne, innowacyjne materiały protetyczne. Ludzie zastępowali zęby przeróżnymi materiałami - kością, kamieniem, kością słoniową, srebrem, złotem, perłami i porcelaną. Podbudowa protetyczna oparta na tlenku cyrkonu łączy w sobie funkcjonalność, a przede wszystkim tak ważną dla nas - estetykę. Tlenek cyrkonu jest jednym z najtwardszych materiałów, a cyrkon posiada blask niemal identyczny naturalnemu uzębieniu. Specjaliści od prawie 20 lat poszukiwali takich technologii i materiałów, które staną się przyjazne organizmowi pacjenta, będą wytrzymałe, będą posiadać stabilność koloru, a przede wszystkim pozwolą osiągnąć estetyczną doskonałość. Medycyna stosuje tlenek cyrkonu już od lat '90. Był to dla naukowców okres długoletnich badań i obserwacji, podczas których nie wykryto żadnych przypadków alergii wywołanej materiałem. Połączenie nowoczesnej porcelany z podbudowami z tlenku cyrkonu spowodowało uzyskanie efektów estetycznych jak w naturalnych zębach. Umożliwia to stworzenie podbudowy T-CAM ukazującej atrakcyjny uśmiech. I właśnie dzięki temu uzupełnienia protetyczne mogą zostać tak ukształtowane, że nikt nie odróżni ich od prawdziwych zębów. Dzięki temu korona lub most na podbudowie T-CAM dopasowuje się do zębów sąsiednich w ten sposób, że staje się wręcz nierozpoznawalną częścią i harmonizuje się z zębami naturalnymi.

Centrum Frezowania T-CAM wykonuje w oparciu o najdokładniejsze systemy CAD/CAM m. in.:

  • licówki, wkłady i nakłady,
  • korony i mosty do 14pkt,
  • mosty pełnoceramiczne typu Maryland,
  • filary protetyczne wsparte na implantach,
  • mosty i belki wycinane z tytanu i cyrkonu.

Materiał stosowany w Centrum Frezowania T-CAM jest całkowicie biokompatybilny oraz spełnia wszystkie najpopularniejsze normy wytrzymałości.

Jakość produktów medycznych Centrum Frezowania T-CAM jest potwierdzona przez Holenderską Firmę DNV i uzyskała najwyższe normy jakości ISO 9001:2000.

Centrum Frezowania posiada pełną kontrolą nad technologią i procesami produkcyjnymi.

5 lat produkcji na systemach CAD/CAM i wytworzenie 10 tyś. podbudów pełnoceramicznych przy 98,1% pozytywnych rezultatów leczenia daje nam wiodącą pozycję na rynku. Dlatego też dajemy 5 lat gwarancji na podbudowy T-CAM.

Kontakt
ul. Goworowska 2c lok 2
07-410 Ostrołęka

Umów się na wizytę już dziś!

730 800 901


dentystaostroleka@wp.pl


Sprawdź jak do nas trafić!