Sprawdź naszą zróżnicowaną ofertę Świadczymy usługi na najwyższym poziomie Pomagamy i radzimy jak żyć zdrowo Posiadamy wykwalifikowaną kadrę
 1. Pacjent zgłaszający się do CTiR proszony jest do wypełnienia karty pacjenta, przedstawienia aktualnego stanu zdrowia oraz okazania posiadanej dokumentacji medycznej.
 2. Zakup usługi w CTiR jest równoznaczny ze złożeniem przez pacjenta oświadczenia iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez CTiR oraz, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje jego warunki.
 3. Za przedmioty pozostawione w szatni i szafkach CTiR nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
 4. Na teren CTiR nie będą wpuszczane osoby będące pod wpływem alkoholu i narkotyków oraz innych środków odurzających, a także osoby zachowujące się agresywnie i niestosownie.
 5. Pracownicy CTiR zastrzegają sobie prawo do przerwania wykonywania zabiegu, jeśli spotkają się z zachowaniem pacjenta nieadekwatnym do miejsca, w którym się znajduje. W takim przypadku pacjent zobowiązany jest do uregulowania pełnej opłaty za zabieg.
 6. W przypadku rezygnacji z zabiegu prosimy o anulowanie wizyty z minimum jednodniowym wyprzedzeniem.
 7. Za usługi świadczone na terenie CTiR płatności można dokonać gotówką, każdorazowo przed zabiegiem lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem, środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 1 dzień roboczy przed umówionym zabiegiem.
 8. Ewentualne skargi, wnioski i zażalenia należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 9. Dla Państwa komfortu prosimy zaopatrzyć się w strój sportowy lub strój nie krępujący ruchu oraz obuwie na zamianę.
 10. Nie wykonujemy zabiegów w ramach kontraktu z NFZ.
 11. Fizjoterapeuta na podstawie zlecenia lekarskiego, wywiadu i badania pacjenta może zaproponować rodzaj zabiegów i czas trwania terapii.
 12. W przypadku braku zlecenia lekarskiego zabiegi mogą zostać wykonane po uprzednim podpisaniu zgody na terapię.
 13. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie CTiR są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu.

Odwiedziny: 54491